[30-Jul-2023 02:23:34 UTC] PHP Fatal error: Class 'ADODB_mysql' not found in /home2/wielgosz/public_html/include/classes/mdb.php on line 23 Kolory : Wielgosz Drzwi

Kolory

Kolor dobieramy na życzenie klienta, dostosowujemy go do  projektu lub już istniejącego wnętrza czy jego elementów (podłogi, meble, etc.). Prezentujemy kilkanaście z pośród kilkudziesięciu próbek kolorów już wykonanych.

 

Wybarwienie powierzchni uzyskujemy w trzech lub w czterech warstwach w zależności od koloru. Używamy do tego lakierów firmy MILESI,  które charakteryzują się doskonałą elastycznością użycia oraz wyjątkową wytrzymałością fizyko-chemiczną i pozwalają uzyskać wykończenia o znacznej twardości powierzchniowej i bardzo dobrych rezultatach estetycznych.

 

I warstwa – nadje wstępne wybarwienie oraz impregnuje drewno, powoduje powstanie postrzępionych włókien drzewnych, dzięki czemu podczas szlifowania międzyoperacyjnego możemy się ich pozbyć, co jest niezbędne do uzyskania nienagannej ostatecznej powierzchni drzwi.


II warstwa – lakier podkładowy z barwnikami, wypełnia wszelkie nierówności wynikające z naturalnej porowatej struktury drewna, oraz wyostrza naturalny rysunek drewna.


III warstwa – utwardza ostateczną powierzchnie oraz nadaje odpowiednią połyskowość powierzchni.