[30-Jul-2023 02:23:34 UTC] PHP Fatal error: Class 'ADODB_mysql' not found in /home2/wielgosz/public_html/include/classes/mdb.php on line 23 Okucia : Wielgosz Drzwi

Okucia

ZAMKI

Zamek mosiężny firmy AGB Mediana Evolution z teflonowym ryglem klamki, który nie wymaga smarowania i pozwala na bezszelestne zamykanie i otwieranie drzwi. W teście na ilość cykli pracy (wg normy UNI 9173:1998) uzyskał wynik powyżej 500 000 cykli. Dzięki usunięcia rygla klucza i zrealizowanie zamknięcia drzwi na klucz, poprzez blokadę rygla klamki powstała możliwość zastosowania dużo mniejszej i bardziej estetycznej blachy zaczepowej.
Wykończenie: złoto, nikiel, chrom satyna.

 


 

 

ZAWIASY NIEWIDOCZNE

Zawias niewidoczny KUBICA 6700 to zawias regulowany do drzwi bezfelcowych. Umożliwia on całkowite otwarcie drzwi (180stopni), które po zamknięciu tworzą jednolitą powierzchnię z ościeżnicą, jest on dostępny w kilku wersjach i wykończeniach kolorystycznych. Może być wykonany ze znalu, stali nierdzewnej lub specjalnego materiału kompozytowego POLYGLASS. Zawias KUBICA posiada regulację w trzech płaszczyznach zapewniając idealne dopasowanie drzwi. W celu regulacji nie ma potrzeby demontowania jakiegokolwiek elementu, wystarczy klucz imbusowy.
Wykończenie: złoty, nikiel, chrom satyna.

 

 

 

ZAWIASY WIDOCZNE

Zawiasy widoczne firmy ANMARK do drzwi bezfelcowych wykonane w całości z mosiądzu z teflonowymi przekładkami zapobiegającymi skrzypieniu, tak samo jak zawiasy niewidoczne pozwalają na całkowite otwarcie drzwi ( 180 stopni ), które po zamknięciu tworzą jednolitą powierzchnię z ościeżnicą.
Wykończenie: złoto, nikiel, chrom satyna

 

 

 

ZAWIASY KIESZENIOWE

Zawiasy kieszeniowe firmy SIMONSWERK do drzwi z felcem z teflonowymi wkładkami zapobiegającymi skrzypieniu. Zawiasy do drzwi felcowych pozwalają na całkowite otwarcie drzwi (180stopni), ale w odróżnieniu od zawiasów do drzwi bezfelcowych, drzwi po zamknięciu nie licują się z płaszczyzną ościeżnicy. Zawiasy do drzwi felcowych są dodatkowo wyposażone w specjalne osłonki dzięki którym zwiększamy gamę wykończenia powierzchni zawiasu.
Wykończenie: złoty, nikiel, chrom satyna.

 

 

 

USZCZELKI

Uszczelka do drzwi DEVENTER, odporna na starzenie, działanie czynników atmosferycznych, ozonu i promieniowania UV. Najwyższa klas szczelności (grupa C wg normy DIN 18055). Certyfikat ISO 9001, Atest PZH
Wykończenie: brązowy, beżowy, biały.